LAJMI I FUNDIT: Gjendet Remzije Mustafa në Fushë Kosovë

21:01 | 14 Nëntor 2019

Remzije Mustafa është gjetur para pak çastesh në Fushë Kosovë dhe i është baskuar familjes së saj shëndoshë e mirë.

Lajmin e ka bërë të ditur familjarja e saj Rina Zeka që falenderoi të gjithë ata që n ndihmuan në gjetjen e saj./arbresh.info

Ja postimi i saj:

MYZHDE MYZHDE.
Zonja Remzije eshte gjetur para pak çastesh ne Fushe Kosove, tanime eshte kthyer ne shtepi bashke me femijet e saj ????.

Ne ju falenderojme te gjithëve nga zemra qe u misheruat keto 8 dite me familjen e zonjes Remzije, treguat shqetsimin dhe interesimin tuaj per gjetjen e saj.
Zoti ju bekoft te gjithve ?
Zoti i bekoft familjet dhe shtepite tuaja ?

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara