Kurti dhe Mehaj vizitojnë kazermën e FSK-së në Gjilan

09:03 | 11 Janar 2022

Kryeministri Albin Kurti bashkë me ministrin e Mbrojtjes Armend Mehaj do të vizitojnë mëngjesin e sotëm kazermën e FSK-së në Gjilan.

Në njoftimin për media thuhet se Kurti dhe Mehaj do të vizitojnë Regjimentin e Parë të Forcave Tokësore të FSK-së në ora 09:00./arbresh.info/

Lajmet më të lexuara