Kryeministri Mustafa takohet me Johannes Hahn

18:38 | 9 Shkurt 2015

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, takoi sot në Bruksel komisionerin për politikë të fqinjësisë dhe zgjerimit në Bashkimin Europian, Johannes Hahn.

Mustafa ka udhëtuar sot drejt Brukselit për rifillimin e dialogut mes Kosovës dhe Serbisë, dhe ka shfrytëzuar rastin që të zhvillojë këtë takim.

Sot në Bruksel ka rifilluar dialogu në mes të Kosovës dhe Serbisë, me ndërmjetësimin e Bashkimit Europian.

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme