Kjo është arsyeja që Dardan Molliqaj lëshon studion

23:47 | 12 Janar 2021

Kryetari i PSD-së Dardan Molliqaj ka lëshuar studion e “Debat Plus” derisa po diskutohej për koalicionet parazgjedhore.

“Tash jam kryetar i një partie dhe nuk jam këtu për të bërë analizë për partitë tjera…Nuk e kam ditur që do të diskutohet për koalicionet. Nuk ka kuptim të qëndrojë, po duket se jam i tepërt. Nëse më lejoni po largohem”, tha Molliqaj.

Molliqaj ka thënë se nuk dëshiron të merr pozicion politikë./Arbresh.info/

 

Molliqaj: Policia i ka tërheqë zhag edhe qytetarët për shkak të maskës, thu se u bë nami

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara