Ju kujtohet ‘Migeli’ i RBD, shikoni sa ka ndryshuar, tregon dhe bashkëshorten (Foto)

15:45 | 14 Shtator 2017

Ju kujtohet Migeli i RBD…

Ai është një nga personazhet kryesorë të serialit për adoleshentë dhe njihet ndryshe si i dashuri i Mia-s vajzës të pasur dhe të llastuar.

Por vite pas aktori i njohur dhe shumë i dashur për shqiptarët ka ndryshuar shumë. Emri i tij i vërtetë është Poncho Herrera.

Ai vazhdon të jetë një aktor i suksesshëm dhe është bërë pjesë e serialeve aksion në Netflix.

Herrera është babai i një djali. Ai dhe partnerja Diana Vázquez janë prej vitesh në një marrëdhënie të konsoliduar. Ata u përfolën për një martesë te realizuar në fshehtësi.

screenshot-33_1505395057-1180260 cfyvcs0xeai3ghg_1505395025-6577564 download-2_1505395005-4891552 download-3_1505395002-3692726 images_1505395240-8086243 images-1_1505395242-716223 images-2_1505395244-81152 images-3_1505395252-6946496 images-4_1505395249-4882607 screenshot-28_1505395039-1189133 screenshot-29_1505395047-5850573 screenshot-32_1505395070-5285798

 

Shpërndaje në rrjete sociale