Ja merr telefonin për të bërë thirrje teksa qëndronin në spital, arrestohet pasi nuk ia ktheu më

10:31 | 1 Dhjetor 2022

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person në Pejë për shkak se viktimës mashkull kosovar i cili kishte qenë i shtrirë në spital ia kishte marr telefonin celular për tu shërbyer dhe më pas ishte larguar dhe nuk ia kishte kthyer telefonin vlera e të cilit është rreth 60 euro.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, thuhet në njoftimin e policisë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale