Inspektorët e MASHTI-t shkojnë te çerdhja ku dyshohet se u rrah 3-vjeçari

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci ka reaguar pas lajmit se një tre vjeçar është rrahur në një prej çerdheve në Fushë Kosovë. Nagavci dënoi ashpër dhunën, dhe tha se kushdo që ushtron dhunë duhet të marrë dënimin e merituar. “Thellësisht e shqetësuar nga pamjet e publikuara të një çerdheje në Fushë Kosovë. E dënoj ashpër … Continue reading Inspektorët e MASHTI-t shkojnë te çerdhja ku dyshohet se u rrah 3-vjeçari