Humb jetën tragjikisht punonjësi i NPL ‘Higjiena’ në Deçan

10:23 | 28 Shtator 2023

Ndërmarrja Publike Lokale ‘Higjiena’ në Deçan njofton se një punonjës i tyre ka humbur jetën tragjikisht në një aksident.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ndërmarrja me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, teksa u ka shprehur ngushëllime familjarëve dhe kolegëve, shkruan Arbresh.info.

“Të nderuar miq dhe kolegë të Ndërmarrjes Publike Lokale “Higjiena” në Deçan, me dhimbje dhe pikëllim ju njoftojmë se pas një aksidenti tragjik është ndarë nga jeta kolegu ynë Xhavit Alaj! N.P.L.”Higjiena” do të kujtoj gjithmonë si punëtor të dashur, bashkëpunëtorë dhe kolegë të zellshëm”, thuhet në njoftim./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale