Haxhiu nesër pritet të merr pjesë në një tubim për vajza në Podujevë

20:16 | 2 Dhjetor 2022

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu do ta vizitoj nesër Komunën e Podujevës.

Haxhiu do të pritet nga kryetari, Shpejtim Bulliqi ku do të marrin pjesë në dy aktivitete.

Kjo u bë e ditur përmes një komunikate për media nga MD.

Aktivitetet që do të marrin pjesë janë:

– Tubim me vajza e gra në ora 14:00, në Teatrin e Qytetit “Avdush Hasani”, rruga 19 Qershor, si dhe

– Vizitë në Qendrën e Handikos-it në Podujevë në ora 15:30./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale