Haradinaj pret në takim disa nga udhëheqësit e Trepçës, tregon se çfarë diskutuan

14:03 | 28 Shtator 2020

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj sot ka pritur në takim disa nga udhëheqësit e Trepçës.

Haradinaj tha se diskutuan për problemet që ka ky gjigant ekonomik, zgjidhjen e të cilave thotë se e kanë filluar që nga koha kur ka udhëhequr me qeverinë.

“Dëgjova me vëmendje kërkesat e tyre, për të vazhduar punët e mira që i nisëm bashkë dhe iu ofrova mbështetjen time të plotë”.

Prita sot në takim disa nga udhëheqësit e Trepça sh.a., Hysen Vrajolli kryeshef, Shyqri Sadiku anëtar bordi, Gani Osmani…

Publiée par Ramush Haradinaj sur Lundi 28 septembre 2020

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara