Gjilan, i mituri sulmon fizikisht nënën e tij

11:10 | 6 Prill 2021

Një femër ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga djali i saj i mitur, shkruan arbresh.info.

Tutje sipas raportit të policisë, i dyshuari të dërgohet në mbajtje për 24 orë.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari (djali i saj) i mitur mashkull kosovar. Është njoftuar prokurori dhe i njëjti ka urdhëruar që i dyshuari të dërgohet në mbajtje për 24 orë”, thuhet në raportin e policisë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara