Gjendet pa shenja jete një person në Fushë Kosovë

11:42 | 30 Maj 2023

Është gjetur pa shenja jetë një person në Fushë Kosovë.

Sipas raportit të policisë, thuhet se një person gjatë mbrëmjes së djeshme është gjetur pa shenja jetë në banesën e tij, shkruan Arbresh.info.

Njësitet policore, zjarrfikësit dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku edhe është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Ndërsa rasti vazhdon duke u hetuar./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme