Gjendet e vdekur një grua në Kaçanik

19:27 | 19 Nëntor 2020

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur sot në Kaçanik. Një grua rreth moshës 50 vjeçare është gjetur pa shenja jete te ura e Kaçanikut.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Ferizajt, Agim Gashi konfirmoi për Arbresh.info, se rasti ka ndodhur rreth orës 15:00.

“Rreth orës 18:00 Policia është informuar nga qytetarët se kanë parë një grua rreth moshës 50 vjeçare të shtrirë në rrugë, Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe mjeku ka konstatuar vdekjen e saj”, tha ai.

Gashi tha se vdekja po cilësohet si e dyshimtë, ndërsa kanë nisur hetimet për rastin./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara