Gjenden dy mjete shpërthyese në Balaj të Ferizajit

10:23 | 20 Janar 2023

Policia e Kosovës ka noftuar se në fshatin Balaj të Ferizajit janë gjetur dy mjete shpërthyese.

Sipas policisë një mashkull kosovar, ka raportuar se në fushë ka vërejtur dy mjete të dyshuara të pashpërthyera.

Njësiti policor ka siguruar vendin e ngjarjes derisa,  njësitet për deminim i FSK-së dhe KFOR-it kanë bërë tërheqjen e mjeteve te dyshuara pa incidente, huhet në raportin e policisë./arbresh.info

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale