Fushë Kosovë, zhduket një grua

08:56 | 9 Prill 2021

Në Fushë Kosovë, një person ka raportuar se nëna e tij është larguar nga shtëpia dhe më nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj, shkruan arbresh.info.

“Rr. Besa Besë, F. Kosovë 08.04.2021-10:30. Një mashkull kosovar ka raportuar se nëna e tij femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara