Fushë Kosovë, një femër raporton se e kanë detyruar të përdorë lëndë narkotike

10:15 | 8 Prill 2021

Një femër nga Fushë Kosova ka raportuar në polici së një dyshuar mashkull e ka detyruar të përdorë lëndë narkotike.

Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës se djeshme rreth orës 17:00, transmeton arbresh.info

Palët janë intervistuar dhe vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Fushë Kosovë 06.04.2021 – 17:00. Viktima femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar e ka detyruar të përdor lëndë narkotike. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.”

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara