Ferizaj, zhduket një burrë

09:30 | 18 Gusht 2021

Një person i moshës madhore i gjinisë mashkullore është raportuar i zhdukur në Ferizaj.

Rastin në polici e kanë paraqitur familjarët e tij.

“Ferizaj 14.08.2021-17:35. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se prindi i tij mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij”, thuhet në raport./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale