Ferizaj, një person lëndon dorën duke luajtur me revole

10:32 | 6 Dhjetor 2022

Një person është lënduar aksidentalisht në Ferizaj nga revolja e tij.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, i dyshuari ishte duke luajtur me revolen e tij, të cilën e kishte pa leje, dhe më pas ajo i ka shkrepur dhe ia ka lënduar dorën, përcjell arbresh.info.

Rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Ferizaj 05.12.2022-22:30. Lëndime trupore ka pësuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti gjersa ishte duke manipuluar me armën e tij, arma i kishte shkrepur aksidentalisht duke i lënduar dorën. Të dyshuarit i është ofruar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Shpërndaje në rrjete sociale