Fëmija goditet nga një plumb qorr

10:09 | 12 Korrik 2017

Një fëmijë në Skënderaj është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK, pasi që i njëjti është goditur në këmbë nga një plumb bredhës.

Viktima është jashtë rrezikut për jetë dhe njësit policore janë duke hetuar rastin./Arbresh.info.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara