ExitPoll: PDK e dyta|Enver Hoxhaj “lajmërohet” me djalin e Thaçit dhe Veselit

19:54 | 14 Shkurt 2021

u.d Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj, ka publikuar një fotografi me djalin e ish-liderëve të PDK-së, Hashim Thaçit e Kadri Veselit.

“Me djemtë e heronjve të gjallë të luftës dhe të paqes, Endritin dhe Klestorin!”, ka shkruar Hoxhaj në Facebook.

Exit pollët aktualë e renditin PDK-në si partinë e dytë, bazuar në rezultatin e zgjedhjeve të sotme parlamentare./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara