Google ADS

E pazakontë, dy gra nga Deçani rrahin një mashkull

10:19 | 2 Shkurt 2023

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur të mërkurën në Deçan.

Policia e Kosovës përmes raportit ka njoftuar se për rastin ka arrestuar dy femra, të cilat kishin sulmuar fizikisht një mashkull.

“Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, njëra prej tyre është liruar, ndërsa e dyshuara tjetër është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë.

ARRESTIM I PERSONIT TË KËRKUAR

Deçan 01.02.2023-21:14  Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata  është arrestuar një mashkull kosovar  dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të denimit. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale