Dyshohet se dhunoi një femër në Lipjan, arrestohet i dyshuari

08:43 | 25 Nëntor 2020

Një ngjarje e rënd ka ndodhur në Lipjan.

Ankuesi mashkull  kosovar (me 24.11.2020-02:00) ka raportuar se dyshohet që viktimën femër kosovare, e ka dhunuar i dyshuari mashkull kosovar, shkruan arbresh.info.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin, thuhet në raportin e Policisë.

Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari dhe me urdhër të prokurorit ndalohet për 48 orë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara