Deliu: “Pas të mërkurës vjen marrëveshja”, a po Besnik Bislimi?

08:17 | 24 Nëntor 2022

Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu-Kodra, ka reaguar pas arritjes së marrëveshjes. Ajo përmes një shkrimi në facebook e ka ironizuar Besnik Bislimin duke i thënë atij se “Pas të mërkurës vjen marrëveshja, a po?”.

Ja dhe postimi i Blerta Deliut:

Shpërndaje në rrjete sociale