Çka do të ndodhë sot në Kosovë?

08:24 | 14 Gusht 2021

Për ditën e sotme, e shtunë 14 gusht janë paraparë vetëm dy ngjarje.

Këto janë ngjarjet e parapara për ditën e sotme:

Lidhja Demokratike e Kosovës mban konferencë për medie. (Selia qendrore e LDK-së, ora 11:00);

Bëhet rivarrimi i dëshmorëve Shkelzën Berisha dhe Besard Kadirja (Kompleksi Memorial në Gllogjan, ora 11:00).

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara