Çka pritet të ndodhë sot në Kosovë

07:19 | 22 Gusht 2020

Mbahet ceremonia e hapjes solemne të “ArchiTech Festival” nga Kuvendi Rinor i Prishtinës dhe përkrahur nga Komuna e Prishtinës.( Salla e konferencave të objektit të ri të Komunës së Prishtinës në Dragodan, ora 10:00)

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara