Çështja “Doshi” hoqi kapakun e pusetës së politikës shqiptare

11:38 | 17 Mars 2015

Kur deputeti Tom Doshi do të thoshte se nëse do të fliste do të dridhej maxhoranca, pati shumë prej tyre që e konsideruan atë si një deklaratë në nerva e sipër. Por, çëshja Doshi ka dy javë që ka shpërthyer dhe publiku njihet çdo ditë e më tepër me zhvillime që i ka parë ndoshta vetëm nëpër filma.

Dokumenti sekret i Policisë së Shtetit i Publikuar mbrëmë nga ABC News sipas të cilës një trafikant ndërkombëtar droge ishte fshehur në makinën e deputetit Mark Frroku i shtoi një tjetër element të rendësishëm hetimeve për çështjen Doshi./Arbresh.Info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara