Burri e bën gruan për spital

08:37 | 26 Nëntor 2020

Një grua në kryeqytet ka raportuar në Polici se bashkëshorti ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe se nuk ka pranuar që të kthehet në shtëpinë e tyre.

Ky është njoftimi i plotë i PK-së:

Prishtinë 25.1.2020 – 18:50. Viktima femër kosovare ka raportuar se bashkëshorti i saj mashkull kosovar ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj. Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe se nuk ka dëshiruar të kthehet me në shtëpinë e tyre. Me urdhër të prokurorit rasti mbetet në procedurë të rregullt./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme