Breshër në Prishtinë

21:51 | 25 Korrik 2020

Të reshura të shiut dhe breshrit janë shënuar sonte në disa pjesë të komunës së Prishtinës. Në disa vende raportohet edhe për dëme materiale.

Në fshatin Dabishec, banorët thonë se janë dëmtuar.

Ata siç raporton Indeksonline thonë se rruga e paasfaltuar në këtë fshat ka pësuar dëmtime të rënda.

Për të reshura dhe mot të ligë raportohet edhe në pjesë tjera të vendit.

Për më shumë shikoni foton e mëposhtme.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara