Bllokohet rruga “UÇK” në Prishtinë (FOTO)

22:50 | 12 Prill 2017

Në këto momente është bllokuar rruga “UÇK” si pasojë e të shtënave me armë.

Arbresh.info mëson nga Policia se ngjarja ka ndodhur në mes të dy personave, dhe se nuk ka të lënduar./Arbresh.info

17916676_687230894801504_1473382489_o

17916903_687233141467946_1378634615_o

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara