Bie nga dy metra lartësi, gjakovari lëndon disa pjesë të trupit

09:23 | 19 Korrik 2021

Një mashkull derisa ishte ne vendin e punës ka pësuar lëndime trupore në pjesë të ndryshme të trupit si pasojë e rënies nga një lartësi 2 metra.

Policia bënë të ditur se viktima është dërguar për trajtim mjekësor dhe sipas mjekëve është në gjendje stabile.

Njoftimi i plotë i PK-së:

Gjakovë, 18.07.2021 – 18:04. Viktima mashkull kosovar derisa ishte në vendin e tij të punës ka pësuar lëndime trupore në pjesë të ndryshme të trupit si pasojë e rënies nga një lartësi 2 metra. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor dhe sipas mjekëve është në gjendje stabile. Nuk raportohet për të arrestuar./arbresh.info/

Lajmet më të lexuara