Behgjet Pacolli i shpreh ngushëllime familjes Alidema

14:56 | 28 Korrik 2017

Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli ka ngushëlluar familjen Aidema me rastin e vdekjes së katër anëtarëve të saj mbrëmë në një aksident trafiku në hyrje të Prishtinës.

Pacolli, përmes një postimi në Facebook ka thënë se të zgjohesh me lajmin se katër qytetarë të Kosoëvs kanë humbur jetën është një dhimbje e madhe, shkruan arbresh.info.

“Të zgjohesh me lajmin se katër qytetarë të Kosovës kanë humbur jetën, dhe një i ri i lënduar rëndë, është një dhimbje e madhe. I bëj apel të gjithëve. Të keni kujdes në trafik. Mendoni për familjet e juaja! Respektoni rregullat! Asgjë nuk është më e vlefshme se jeta. Ngushëllimet më të sinqerta familjes Alidema”, ka thënë Pacolli./Arbresh.info.

 

Shpërndaje në rrjete sociale