Arrestohet personi i kërkuar në aeroportin “Adem Jashari”

11:10 | 24 Janar 2023

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person i kërkuar në aeroportin “Adem Jashari”

“Aeroporti Adem Jashari 23.01.2023-00:50. Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit”, thuhet në raportin e policisë./arbresh.info

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale