Arrestohet një person në Prishtinë, vjedhi portofolin dhe telefonin e një femre

09:08 | 24 Mars 2023

Është arrestuar një person në Prishtinë nën dyshimin se ka kryer një vjedhje, ka njoftuar policia.

Sipas policisë i dyshuari, viktimës i ka vjedhur portofolin dhe telefonin.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, thuhet në raportin e policisë./Arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale