Arrestohet një person i dyshuar për dhunim

12:07 | 5 Shtator 2020

Në Lipjan një person është arrestuar nën dyshimin e dhunimit.

Vepra penale dyshohet të jetë kryer në periudhën mars-qershor të këtij viti, shkruan portali arbresh.info.

“Lidhur me rastin sot me datën 04.09.2020 është intervistuar i dyshuari mashkull  kosovar dhe me vendim te prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara