Arrestohen dy hajna në Klinë, gjërat e vjedhura u kthehen pronarëve

10:44 | 1 Dhjetor 2022

Policia e Kosovë ka njoftuar se janë identifikuar dhe arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar në Klinë.

Sipas policisë nga të dyshuarit është konfiskuar një motoçikletë e cila ishte e vjedhur dhe e njëjta i është kthyer pronarit.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale