Ambasada e Kosovës në Francë ka një njoftim për qytetarët

18:41 | 6 Prill 2021

Ambasada e Republikës së Kosovës në Paris njofton se për shkak të masave të reja të vendosura nga qeveria franceze për ta parandaluar përhapjen e COVID-19, Ambasada do të jetë e mbyllur përkohësisht për publikun nga nesër, 7 prill, deri në marrjen e një vendimi të ri nga autoritetet vendore.

Njoftimi është bërë i ditur përmes një postimi në Facebook nga kjo Ambasadë.

”Ambasada do të vazhdojë të ofrojë shërbime të cilat mund të kryhen nga distanca si dhe të përgjigjet në telefonatat tuaja.
Për rastet e natyrës urgjente, ju lutem të na kontaktoni në numrin emergjent të Ambasadës: +33 (0)6 72 88 10 22″, thuhet në njoftimin e Ambasadës.

Postimi i plotë pa ndërhyrje:

NJOFTIM ME RËNDËSI
Ambasada e Republikës së Kosovës në Paris ju informon se për shkak të masave të reja të vendosura nga qeveria franceze për ta parandaluar përhapjen e COVID-19, Ambasada do të jetë e mbyllur përkohësisht për publikun nga nesër 7 prill deri në marrjen e një vendimi të ri nga autoritetet vendore.
Ambasada do të vazhdoj të ofroj shërbime të cilat mund të kryhen nga distanca si dhe të përgjigjet në telefonatat tuaja.
Për rastet e natyrës urgjente, ju lutem të na kontaktoni në numrin emergjent të Ambasadës: +33 (0)6 72 88 10 22.

NJOFTIM ME RËNDËSI

Ambasada e Republikës së Kosovës në Paris ju informon se për shkak të masave të reja të vendosura…

Posted by Ambasada e Republikës së Kosovës në Paris on Tuesday, April 6, 2021

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara