Aksident në Kroaci/Vdes 19-vjecari nga Drenasi

08:59 | 20 Shtator 2022

Pas një aksidenti në Kroaci, ka ndërruar jetë 19-vjecari A.H nga Abria e Drenasit.

Lajmin e ka bërë të ditur familja e tij në rrjete sociale.

“Pas një aksidenti në Kroaci, me dhimbje te thellë morem lajmin per humbjen e djalit të vllaut të mixhës, djali i Ejupit, Ardian Hysenaj 19-vjeqar. Te Allahut jem dhe te ai do kthehemi. Do te na mungosh dhe to te kujtojë gjithë jetën. Inshalla Zoti na takon ne boten tjeter te amshimit.. Zoti te past dergu ne Xhehnet perher e piklluar Familja Hysenaj”, thuhet në njoftimin e familjes.

Shpërndaje në rrjete sociale