Aksident komunikacioni te Xhamia e Llapit, një fëmijë bëhet për spital

01:33 | 12 Qershor 2017

Një fëmijë është goditur nga makina, gjatë festimeve të militantëve të koalicionit PDK AAK-Nima dhe atyre Lëvizjes Vetëvendosje, në Prishtinë.

Makina e tipit Mercedes, ka goditur një makinë tjetër TAXI, në të cilën është përfshirë edhe një fëmijë.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes  dhe po merret me rastin  ndërsa fëmija është dërguar në QKUK.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 1 e10 minuta pas mesnate./arbresh.info

aksident

 

Lajmet më të lexuara