Google ADS

Adem Jashari me kallashnikov dhe fanellë kuq e zi (FOTO)

17:20 | 6 Mars 2015

Në rrjetet sociale kanë qarkulluar disa fotografi të rralla të komandatit legjendar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Adem Jashari.

Në njërën nga fotografitë, Adem Jashari mban një pistoletë dhe në dorën tjetër një kallashnikov, shkruan Botapress.

Adem Jashari po ashtu është veshur me një fanellë kuq e zi me shqiponjë dykrenare./albeu

Shpërndaje në rrjete sociale