632 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

07:53 | 19 Tetor 2021

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në total numri i rasteve aktive me covid-19 është 632.

Sipas kësaj ministrie numri i përgjithshëm i të shëruarve është 156,936, nga fillimi i pandemisë nga covid-19, dhe kanë vdekur 2,973 persona./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara