Plagoset një person në Pejë

10:01 | 23 Janar 2023

Policia e Kosovë ka njoftuar se një person është plagosur në Pejë.

Sipas policisë viktima mashkull kosovar është plagosur me armë zjarri, me ç’rastë është dërguar në emergjencë për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë.

Lidhur me rastin janë ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme për procedurat e mëtutjeshme, thuhet në raportin e policisë./arbresh.info

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale