Pamje të autobusit me mërgimtarë që u rrotullua në Serbi

23:27 | 11 Janar 2022

Një autobus nga Kosova është rrotulluar në afërsi të Krushevacit në Serbi.

arbresh.info ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes.

Në foto shihet autobusi i kompanisë “Zhitia” që ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur./arbresh.info/

Lajmet më të lexuara