“Vandami” kosovar bënë për spital gjashtë persona

09:47 | 13 Gusht 2021

Është raportuar se një person ka sulmuar gashtë persona, dy nga to femra, të cilëve u ka shkaktuar lëndime trupore, shkruan arbresh.info.

Viktimave u është ofruar tretman mjekësor, ndërkaq i dyshuari është arrestuar.

“Suharekë, 11.08.2021 – 22:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht tre të dyshuar, dy femra dhe një mashkull të gjithë kosovarë, me ç ‘rast u ka shkaktuar lëndime trupore. Të njëjtëve u është ofruar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari-arrestuari është dërguar në mbajtje. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e policisë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara