Sot mot me diell dhe vranësira të shpërndara

07:06 | 21 Korrik 2021

Sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 13-15 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 25-26 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara