1472 gjoba për kundërvajtësit në trafik për 24 orë

10:15 | 14 Tetor 2021

Në raportin 24 orësh të policisë së Kosovës thuhet se janë shqiptuar 1472 tiketa trafiku dhe 408 gjoba për masat anti-Covid.

Po ashtu, kanë ndohdur 29 aksidente trafiku dhe 15 prej tyre kanë mbetur me të lënduar.

Gjithashtu,  janë arrestuar 19 persona dhe 18 prej tyre janë dërguar në mbajtje. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara