Google ADS

12 raste të reja me COVID-19

13:04 | 29 Mars 2023

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar për 12 raste të reja me COVID-19, gjatë 24 orëve të fundit, pas 123 testimeve të kryera.

Sipas tyre janë shëruar tre persona dhe të hospitalizuar janë 18 të tjerë.

Aktualisht në total janë 130 raste aktive me COVID-19, thuhet në njoftimin e IKShPK-së./Arbresh.info/

Njoftimi i IKSHPK-së:

 

Shpërndaje në rrjete sociale