​Sot mblidhen tri komisione parlamentare

07:32 | 11 Maj 2021

Sot në Kuvendin e Kosovës do të mblidhen tri komisione parlamentare.

Duke  filluar në ora 10:00 do të mblidhet Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike.

Ndërsa në orën 13:00 do të mblidhet Komisioni për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur dhe Peticione.

Kurse në orën 15:00 do të mblidhen deputetet e Komisionit për Bujqësi, Pylltari, zhvillim Rural, Mjedis e planifikim hapësinor dhe Infrastrukturë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara