Roboti mashkull për seks së shpejti në treg

23:26 | 19 Maj 2018

Modeli më i fundit i robotit mashkull për seks nga kompania RealBotix së shpejti pritet të dalë në treg.

Këtë herë, prodhuesit kanë për qëllim të kënaqin femra, dhe jo vetëm seksualisht, transmeton portali arbresh.info.

Roboti, me emrin Henry ka një performancë seksuale super-njerëzore dhe sens humori të jashtëzakonshëm. I gjatë 1.83, roboti është i aftë të shprehë poema romantike dhe të thotë fraza dashurie, sipas Hi Tech.

Henry thuhet se është roboti i parë “shoqërues” në botë për femra, me një kosto prej 11, 000- 15,600 dollarë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara