Reagimi Angela Merkel pasi harron maskën në foltore

13:59 | 18 Shkurt 2021

Kancelarja gjermane Angela Merkel , pas një fjalimi të mbajtur në seancën parlamentare ka harruar të vendosë më pas maskën.

Mediat e huaja kanë kapur momentin kur Merkel ulet në vendin e saj dhe menjëherë kujtohet se ka harruar maskën në foltore.

Situata ka ndodhur disa ditë më parë me videon e cila është bërë virale ditëve të fundit./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara