Veliaj: A jeni gati për një super verë elektrizuese në të dyja kryeqytetet shqiptare?

11:49 | 20 Qershor 2022

“S’ka si Tirona jo”, shkroi Erion Veliaj, kur festivali Sunny Hill u vendos të bartej atje. Sot kur në ato data u rivendos që “Sunny Hill” i Dua Lipës të mbahet në

Prishtinë, Veliaj i shkroi edhe disa fjalë për  Sunny Hill Festival – Edhe në Prishtinë, edhe në Tiranë!

A jeni gati për një super verë elektrizuese në të dyja kryeqytetet shqiptare?

Jam shumë i lumtur që edicioni special i këtij viti i “Sunny Hill Festival”, do të mbahet në Prishtinë në datat 4, 5, 6 dhe 7 gusht, kurse në Tiranë në datat 26, 27 dhe 28 gusht.

Një super lajm për të gjithë! /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale